Menu

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne TECHMAR istnieje na rynku od 1991 roku.

W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się dystrybucją artykułów spawalniczych i BHP. W odpowiedzi na oczekiwania rynku, stopniowo rozszerzaliśmy ofertę oraz uruchomiliśmy własną produkcję.

Aktualnie produkujemy:

- tarcze spawalnicze (7 modeli),
- przyłbice spawalnicze (6 modeli),
- osłony przeciwodpryskowe twarzy (7 modeli),
- gogle spawalnicze (4 modele),
- gogle przeciwodpryskowe (4 modele),
- szybki ochronne z poliwęglanu (wszystkie rodzaje dostępne na rynku),
- okulary przeciwodpryskowe (4 modele),
- adaptory szpuli (2 modele). 
 
Produkcja oparta jest na własnych opracowaniach i rozwiązaniach technicznych, które zostały zgłoszone do ochrony prawnej w Urzędzie Patentowym RP. Wszystkie produkty spełniają zasadnicze wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia i są oznakowane znakiem CE.

Firma posiada własne środki transportu oraz korzysta z usług firm kurierskich, dzięki czemu zamówiony towar w krótkim czasie trafia do naszych odbiorców.

Poza własną produkcją posiadamy w ofercie artykuły BHP i spawalnicze Firm z którymi współpracujemy, co pozwoliło nam na rozszerzenie oferty o nowe produkty w atrakcyjnych cenach. Dzięki sprawdzonemu zaufaniu jakim darzą nas kontrahenci, oraz ścisłej współpracy z wiodącymi na rynku partnerami z branży narzędziowej i BHP, nasze produkty są dostępne na terenie całego kraju, zyskując ciągle wzrastającą rzeszę usatysfakcjonowanych klientów.

Zapraszamy do współpracy!