Menu

REGULAMIN

Właścicielem sklepu internetowego jest:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne TECHMAR Marek Chaciński
ul. Sosnowa 3
62-004 Czerwonak
NIP 778-011-38-34

Ceny
Wszystkie ceny podane w cennikach są cenami netto.

Płatności
Do wyboru są 3 sposoby płatności za zamówiony towar:
gotówka - odbiór własny,
przelew - przedpłata - po otrzymaniu zamówienia wystawiamy fakturę, którą przesyłamy Klientowi. Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy pieniądze znajdą się na koncie bankowym firmy PHUP TECHMAR.

Nr rachunku bankowego:
BZWBK VI/O Poznań
86 1090 1362 0000 0000 3602 1233
Właściciel rachunku:
PHUP TECHMAR Marek Chaciński
ul. Sosnowa 3, 62-004 Czerwonak

za pobraniem - kwota za przesyłkę powiększona o koszt pobrania.

Ciężar 1 paczki nie może przekroczyć 30 kg. Jeśli zamówiony towar przekroczy wagę 30 kg cena przesyłki będzie odpowiednio wyższa.

Realizacja zamówienia
Złożone zamówienie zrealizowane zostanie natychmiast w miarę posiadanych stanów magazynowych. O ewentualnym braku jakiegokolwiek z zamawianych towarów, powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej, bądź telefonicznie. W razie braku możliwości nabycia konkretnej pozycji zostanie zamawiającemu zaproponowany inny towar, bądź jeżeli to jest możliwe odłożenia zamówienia lub częściowej jego realizacji.
Uwaga!
Formularz zamówienia niekompletnie wypełniony nie będzie realizowany.

Wysyłka
Zamówienia powyżej 1500 zł netto wysyłane są na nasz koszt. W przypadku kiedy łączna wartość zamówienia nie przekracza 1500 PLN netto, Klient jest obciążany dodatkową kwotą za przesyłkę w wysokości 16.50 PLN netto. Przesyłki z zamówionymi towarami doręczane są przez firmy kurierskie. Ciężar 1 paczki nie może przekroczyć 30 kg.

Faktury i rachunki
Oryginał faktury/rachunku/paragon jest dołączony do przesyłki. W przypadku, gdy adres wysyłkowy różni się o adresu na fakturze prosimy o wprowadzenie tej informacji w formularzu zamówienia.

Reklamacje i zwroty
Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z "PHUP TECHMAR". Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu. Prosimy o odesłanie towaru, z którego Państwo rezygnujecie, razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Gwarantujemy zwrot wartości produktu na podany nr rachunku bankowego. Nie zwracamy natomiast kosztów dostawy i kosztów odesłania do nas towaru. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy "PHUP TECHMAR" nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego (wypełnij formularz reklamacji).